Info/kontakt

Udebliver avisen
Midtugeavisen bliver omdelt over 2 dage.

Har du ikke modtaget avisen så KLIK HER!
Kontaktoplysninger
E-mail adresser:
annonce@halsnaesavis.dk
redaktion@halsnaesavis.dk

Redaktion:
Anders Nordstrand, redaktør
Tlf: 2783 9915
anders.nordstrand@lokalavisen.dk

Kim Larsen, journalist
Tlf: 2365 3100
kim.larsen@lokalavisen.dk

Jens Patrick Thiede, journalist
Tlf: 5048 2688
jens.p.thiede@lokalavisen.dk

Thomas Quvang, sportsskribent
Tlf: 4034 3832
Thomas.quvang@lokalavisen.dk

Privatannoncer/tillykke:
Hanne Frost Lauridsen
Tlf: 8882 6550
Hanne.lauridsen@lokalavisen.dk
Administration:
Peter Fjeldal, adm. direktør
Peter.fjeldal@lokalavisen.dk

Hanne Frost Lauridsen, salgsassistent
Hanne.lauridsen@lokalavisen.dk

Annoncer:
Claus Heerwagen, salgschef
Tlf: 2783 9916
Claus.heerwagen@lokalavisen.dk

Dorte Andersen
Tlf: 2826 9912
Dorte.andersen@lokalavisen.dk

Kurt Brun Kristensen
Tlf: 2036 1822
Kurt.brun.kristensen@lokalavisen.dk

Thomas Kragh
Tlf: 5076 4354
Thomas.kragh@lokalavisen.dk

Ansv. chefredaktør: Claus Krogh
Forretningsbetingelser
  Læs her 
Halsnæs Avis
Havnevej 1
3300 Frederiksværk

Tlf: 8882 6550

Kontortid:
Mandag –torsdag kl. 9-16
Fredag: kl. 9-14
Deadlines
Halsnæs Avis: 

Redaktionelt stof:
fredag kl. 10.00
Annoncer:
fredag kl. 10.00
Prisliste
Forsiden netop nu
Politiken
Seneste nyt
Ekstra Bladet
Seneste nyt
Jyllands-Posten
Seneste nyt